כניסה לחברים רשומים

 
*
*
*
*
* שדה חובה למילוי

המדריך המלא לחתונה קטנה

המדריך המלא לחתונה קטנה

ארגון חתונה הינו מלאכה לא פשוטה. עבור הזוג הנרגש מדובר בכאב ראש לא קטן בעבור חתונה שמתנקזת לכדי מספר שעות. לא פעם מרגישים בני זוג רבים כנאבדים בים ההתארגנויות ומוצאים עצמם כבר לא נהנים מהתהליך זאת בשל כך שבחרו בחתונה גדולה עם כל המשתמע מכך. בשנים האחרונות ניתן להצביע על זוגות רבים אשר בוחרים לא להיות חלק מאותו שיגעון ובוחרים דווקא בארגון חתונה קטנה ומצומצמת. הבחירה בחתונה קטנה מסבה לזוגות רבים אופציה שפויה הרבה יותר הן מבחינה כלכלית והן מבחינת סוג וסגנון האירוע אליו הם שואפים. ההכנות לחתונה קטנה מעט שונות מאלו הנוגעים לחתונה גדולה יותר. במאמר זה ננסה לגעת במספר נקודות שיש לשים אליהם לב בכל הנוגע לארגון חתונה קטנה. הפעם, החלטנו לשתף אתכם כמה וכמה טיפים יעילים שיסייעו לכם לארגן חתונה מהאגדות, גם אם מדובר בחתונה שבה כמות המוזמנים לא מצומצמת יחסית. מוכנים?

הדגש עובר לאורחים

חתונה קטנה כשמה כן היא חתונה שכוללת כמות אורחים מצומצמת ולכן את הדודה מקרבה שלישית אין ספק שתשאירו בבית. האורחים בחתונה יהיו אלו שנרגשים לחלוק איתכם מעמד זה, אלו שאתם, בני הזוג, תרצו שיהיו. בהחלט שינוי מרענן למול אורחים שמגיעים כי הם חייבים.

הזמנה מצומצמת יותר של קהל חתונה קטנה מעניקה לבני הזוג מספר יתרונות:

סידור שולחן נוח וקל יותר

היכולת לארגן מספר מצומצם יותר של אנשים בא לידי ביטוי בגודלו המספרי. במסגרת חתונה קטנה מספר השולחנות מצטמצם למול מספר האורחים הקטן יותר.

הדבר מאפשר לזוג שמארגן את מקומות הישיבה שליטה הרבה יותר טובה והדוקה, כזו שתושיב את האורחים בצורה נוחה ואינטימית יותר ובמעטפת שסביר להניח כולם יכירו את כולם. היכולת להושיב בצורה מושכלת יותר את האורחים באירוע יוצרת מינגלינג שמוסיף לאירוע וכמובן מאפיינת ביתר שאת את המשפחתיות והאינטימיות של חתונה קטנה. 

  תשומת לב מרבית לכל אורח

למול העובדה שכל אורח בחתונה קטנה הוא אורח רצוי וחשוב הופכת קלה יותר עבור בני הזוג. יוכלו הם להקדיש זמן לכמות קטנה יותר של אורחים שכל אחד מהם זוכה לתשומת לב רחבה יותר כיאה לכך שהוזמן מלכתחילה. תשומת הלב לקהל בחתונה קטנה הופכת אמיתית ואותנטית יותר ואינה מאולצת כפי שקורה לרוב בחתונות גדולות וגדושות באורחים. 

  שעות פחות שגרתיות

הבחירה בחתונה קטנה ועימה קהל יעד מצומצם, אוהב ומבין מאפשרת לחתן ולכלה לבחור בשעות פחות שגרתיות את שעת החתונה. בחירה בשעות אחרות לחתונה קטנה תתקבלנה בהבנה במסגרת של חתונה קטנה. עבור האורחים יהיה מדובר בשבירת שגרה נוספת ומהנה. את החתונה הקטנה ניתן יהיה לעשות בשעות הצהריים, סביב השקיעה, בימי שישי ועוד. הבחירה היא בבני הזוג שיזכו לקהל אוהד ומבין.

 

ניהול נכון של תקציב למול הכרה במגבלותיו

חתונה קטנה משמע תקציב מצומצם יותר עבור כל הדברים הנחוצים לו. לרוב, תקציב לחתונות רבות נשען כמובן על המתנות מהאורחים בחתונה. בני זוג הבוחרים בחתונה קטנה לוקחים בחשבון את סכום המתנות המצטבר אותו יקבלו מין האורחים ועליהם לפעול בהתאם.

היתרון בניהול תקציב חתונה קטנה הוא ביכולת להיות ממוקד הרבה יותר בצרכי החתונה הקטנה. בשל היותה ככזו יש וניתן לוותר על נותני שירותים רבים אשר להם היינו זקוקים לו הבחירה הייתה בחתונה במתכונת אחרת. עצם העובדה שלבני הזוג תקציב מצומצם אך גם בחירה מצומצמת יותר של נותני שירותים הופכת את היכולת לשלוט בתקציב בצורה קלה יותר וכמובן לא להיסחף.

עצם העובדה שהחתונה תהה במתכונת של חתונה קטנה מעניקה לבני הזוג שקט נפשי רב יותר ותמנע מתחים שיכולים היו לצוץ לו היו צריכים לפנות לנותני שירותים נוספים. עצם העובדה שאין צורך לתכנן ולהכין כל כך הרבה היא לכשעצמה יתרון ענק בכל הנוגע לתכנון חתונה קטנה.

אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה, אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו להתרשמות. האוויר הפתוח והתחושה המיוחדת של האולם שלנו יהפכו גם את החתונה שלכם למרגשת במיוחד.

 

בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד