5 יתרונות של בגדי ים עמידים לכלור

אם שחייה היא הספורט שלך, או שאתה פשוט אוהב להתרווח ליד הבריכה, אז אולי בגד ים עמיד לכלור הוא טכנולוגיית בגדי הים לה חיכית. מכל הלבוש, בגדי הים נתונים לסביבות הקשות ביותר. יחד עם זאת, אנו מצפים שהוא יתאים היטב ויראה נהדר בכל פעם שהוא נלבש. 

 

מכיוון שבגדי ים נחשפים לרוב לרמות גבוהות של כלור, הם יכולים בקלות להתבלות מהר יותר ממה שהיינו רוצים. בעוד שהרמה הגבוהה של כלור בבריכות ובג'קוזי נהדרת לשמירה על צמיחת חיידקים תחת שליטה, היא בהחלט לא נהדרת עבור בגד הים שלך. אם אתה שחיין או אוהב את המים, רשמנו את חמשת היתרונות המובילים שלנו של בגדי ים עמידים לכלור.

1. עמיד יותר

זה שובר את הלב שלנו כשאנחנו מוצאים את בגד הים של חלומותינו רק כדי שהוא מתחיל להתפרק אחרי שנה של לבישתו. למרבה הצער, מציאות זו נכונה מדי, במיוחד עבור מי שמבלה זמן רב במים עם כלור. אחד היתרונות הטובים ביותר של בגדי ים עמידים לכלור הוא שהם ללא ספק עמידים יותר. 

אחד החלקים המצערים של בגד ים מושפע כלור הוא שהוא הופך שקוף ומשופשף עם הזמן. להיות מודע לעצמו לגבי בגד ים שקוף זה לא כיף. בגדי ים עמידים לכלור מרחיקים את כל הדאגות שלך בכך שהם מבטיחים שהבד יישאר אטום וחלק במשך שנים רבות.

2. שומר על צורה

מקום שבו בגדי ים עמידים לכלור באמת זוהרים הוא במחלקת הגזרה. תגידו שלום לבגד הים הנפול הרב שנתי, כי בגדי ים עמידים לכלור שומרים על צורתם בצורה מופלאה, גם כשהם נחשפים לכלור מתמשך. במיוחד עם טכנולוגיית הבד החדשה, רצועות החלקה הן נחלת העבר. מקובל שלבגדי ים רגילים יהיו רצועות מתרופפות וגוף מתוח לאורך זמן עם רמות גבוהות של חשיפה לכלור. עם זאת, עם בגדי ים עמידים לכלור, אתה יכול להיות בטוח שלא משנה כמה הקפות תעשה, בגד הים שלך ישמור על הצורה שלו. אלו הן חדשות נהדרות במיוחד עבור אותן נשים שמרגישות הכי בנוח ללבוש בגדי ים מעוצבים.

 

הגזרה חשובה לא פחות לחליפות מחלק אחד כמו לתחתוני ביקיני. אף אחד לא אוהב את התחושה שהתחתונים שלך נופלים אחרי ההקפה האחרונה שלך. אם אתה אוהב ספורט ימי, חשוב במיוחד שיהיה לך בגד ים שאתה יכול לסמוך עליו ולהרגיש בו בנוח וניידות. חליפה עמידה לכלור תבטיח שהחליפה שלך תישאר ותשאר נוחה לכל הרפתקאות המים שלך.

3. צבע

יש כל כך הרבה בגדי ים מהממים בחוץ עם דוגמאות, צבעים והדפסים מדהימים. מושלם לחופשה הטרופית שלך או לשחייה בחדר הכושר, בגדי ים מסוג זה פשוט מדהימים. הבעיה היא שלעתים קרובות כלור יכול לעמעם את הצבעים הנהדרים שאנו אוהבים בבגדי הים שלנו. אחד היתרונות של בגדי ים עמידים לכלור הוא שהצבעים אינם דוהים או נשטפים כפי שהם עושים בבגדי ים רגילים, אלא הם עומדים בלבישה ושחייה רבים במים עם כלור. בגדי ים צבעוניים מחלק אחד הם גם מסוגננים וגם מדהימים. עכשיו אתה יכול להשקיע בהם מבלי לדאוג שהצבעים הולכים לדהות עם יותר מדי שחיות בבריכה.

4. חסכוני

למרות שהם יקרים יותר מבגדי ים מבד רגילים, בגדי ים עמידים לכלור הם למעשה יותר השקעה מאשר רק עלות. מכיוון שהבדים הטכנולוגיים עמידים לכלור, הם באיכות גבוהה יותר ולכן יקרים יותר, בגדי ים עמידים לכלור נוטים לשקף את המחיר הזה. עם זאת, מכיוון שבגדי ים עמידים לכלור מחזיקים מעמד הרבה יותר זמן מבדי בגד ים רגילים, בטווח הארוך, אתם חוסכים לעצמכם צורך להוציא כסף על מספר בגדי ים כשהם נשחקים פשוט על ידי השקעה בבגד ים אחד או שניים איכותיים עמידים לכלור. חליפות אלו הן השקעה, אבל כמו בכל השקעה טובה, אתה מקבל תשואה טובה על השימוש שלך ועל ידי חיסכון כסף על הצורך לקנות מספר בגדי ים מכיוון שהם ניזוקים ממים עם כלור.

5. אמין יותר

בגדי ים עמידים לכלור עשויים מבד כל כך איכותי המבטיח אמינות רבה יותר מבגדי ים מבד רגיל. הסיבים החזקים של הבד עמידים לא רק בפני כלור, אלא גם בפני התרסקות, קריעה, התקלפות ובלאי פשוט. זה מטרד עצום לתפוס את בד בגד הים שלך ולהשאיר קרעים קטנים או חורים שאתה יודע שהם רק בירידה מכאן. בדים רבים עמידים לכלור הם גם עמידים בפני קרעים ויכולים להפחית קריעה והתרסקות המגיעות עם שימוש קבוע. הסיבה לכך היא שהבד עשוי מחומרים קשים יותר ובנוי לעמוד בלחצים הרבים של בלאי.

 

כפי שציינו לעיל, אמינות חשובה במיוחד למי שעוסק בספורט ימי או אפילו בתחרות אתלטית. תחתוני ביקיני ומכנסי ים קצרים לנשים לובשים לעתים קרובות לשחייה וספורט מים, ואתה צריך לסמוך עליהם כדי להישאר ולהרגיש בנוח.

 

בגדי ים עמידים לכלור מגיעים עם יתרונות רבים והם פריט חובה למי שמבלה הרבה זמן במים.