האם את לובשת את החזייה שלך נכון?

האופן שבו את לובשת את החזייה שלך משפיע על איך שהיא מרגישה ומתאימה על הגוף במהלך שאר היום. עקבי אחר שלושת השלבים הפשוטים שלנו להתאמה נוחה ומושלמת.

 

את יכולה לשים חזייה רגילה עם הידוק אחורי בשתי דרכים שונות. אנחנו לא ממליצים להדק אותה קודם ואז להעביר אותה מעל הראש, יהיה קשה לעשות זאת עם חזייה מהודקת, במיוחד אם יש לך חזה גדול. חלק מדגמי החזיות נועדו ללבישה מעל הראש, אך לרוב אלו הן ברלטות אלסטיות או חזיות ספורט שנועדו להתאמה הדוקה.

1. שימי את החזייה שלך בכיוון הנכון

התחילי בהנחת הקאפים על השדיים שלך לפני שתכניסי את הידיים דרך רצועות הכתפיים. לאחר מכן, קחי את הקצוות והדקי אותם מאחור על ידי חיבורם יחד. זה יכול להיות קצת מורכב בהתחלה, זה רק עניין של להתרגל לזה. מצד שני, יכול להיות קשה להגיע לשם אם יש לך מפרקים כואבים או נוקשים. במקרה כזה השיטה הבאה קלה יותר.

2. שימי את החזייה שלך כשהקאפים מאחורה

שימי את החזייה שלך כשהקאפים מאחור, במילים אחרות הקאפים יהיו על הגב, כדי שתוכלי להדק אותה מתחת לחזה שלך. לאחר מכן סובבי את החזייה עד שהיא תהיה בכיוון הנכון והכניסי את הידיים שלך דרך רצועות הכתפיים. אם את לובשת חזייה עם חוטים, ודאי שהחזייה לא הפוכה עם רצועות הכתפיים כלפי מטה.

3. סגירה קדמית

אם לחזייה שלך יש סגירה קדמית, לבשי אותה כאילו הייתה חולצה. הכניסי תחילה את זרועותייך דרך רצועות הכתף ולאחר מכן הדקי אותה. הכי קל לסגור חיבור וו וכשאת יכולה לראות מה את עושה. זה יכול להיות קצת קשה אם יש לך חזה גדול ואת לא יכולה לראות את החזייה, אבל זה רק עניין של תרגול. רוב הנשים מוצאות שחזיות עם סגירה קדמית נוחות ומהירות יותר ללבישה מכיוון שהן אינן דורשות מהן להתפתל. הסיבה שלא מייצרים יותר חזיות עם סגירה קדמית היא בגלל שלא ניתן להתאים את רוחב הסגירה. לחזיות הנצמדות מאחור יש סגירה בת 3 שלבים, מה שאומר שניתן להשתמש בהן זמן רב יותר כיוון שהן נמתחות עם הזמן. מכיוון שהסגירה עצמה ממוקמת בין השדיים על חזייה שנסגרת מקדימה, אי אפשר להרחיב אותה מבלי להשפיע על מיקום השדיים.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.tazizi.co.il/