האם כדאי להזמין טיסה הרבה זמן מראש או ברגע האחרון?

ככל שהנסיעות הופכות יותר ויותר פופולריות ונגישות, הרעיון של בילוי נפוץ כמו בחירת מסעדה לבילוי לילי. אבל האם אנחנו מזמינים מראש או לפי גחמתנו?

 

יָנוּאָר

לְהִרָגַע. המכירות מתחילות בינואר. עבור שמש חורפית, האיים המלדיביים, הודו, וייטנאם, מלזיה, הפיליפינים, גואטמלה ודובאי הם הימור טוב. אמנם לא כך עבור יעדים כמו סנט לוסיה וג'מייקה שבהם המחירים היקרים ביותר בתקופה זו של השנה.

 

פברואר

הזמינו עד שנה מראש אם אתם רוצים לעשות סקי בפברואר או לבקר בקריביים. לא כך עבור יעדים באירופה, אבל אז זה קריר בתקופה זו של השנה.

 

מרץ

לְהִרָגַע. חג הפסחא הוא לעתים קרובות באפריל, אז הזמינו ברגע האחרון למציאות. זה זמן מצוין לבדוק את הצבעונים באמסטרדם, את הנוף האירי הירוק או את הפירמידות המצריות. יעדים במזרח אירופה קורצים גם הם. אתה יכול אפילו לשקול את סנט לוסיה בזמן הזה כשמזג ​​האוויר עדיין חם והתיירים הלכו הביתה.

 

אַפּרִיל

הזמינו מראש, במיוחד אם אתם רוצים לברוח אל הרפואה עם הילדים.

 

מאי

הזמינו מראש כדי לקבל את העסקאות הטובות ביותר, במיוחד בסביבות ובמהלך שני החגים. המשיכו לבדוק באינטרנט וצרפו את המושבים ברגע שהם יוצאים למכירה.

 

יוני

תירגע, באופן מסורתי יש מציאות של הרגע האחרון.

 

יולי ושבועיים ראשונים באוגוסט

הזמינו מראש, אחרת החגים המובחרים ביותר ייעלמו עד שתגיעו להזמנה.

 

שבועיים שניים באוגוסט

תירגע, אתה יכול להזמין ברגע האחרון ובשעה זו המחירים נוטים לרדת.

 

ספטמבר ואוקטובר

תירגע אבל לא יותר מדי זמן. אל תחכו מעבר למאי. תקופה זו של השנה היא אידיאלית ליהנות מימי הסתיו החמים ביוון ובקפריסין.

 

נובמבר ודצמבר

לְהִרָגַע. נסיעות במהלך החודשיים הללו הם בדרך כלל הזמן הטוב ביותר לרכישת מבצע על חבילות וטיסות. אבל זכרו בארה"ב חג ההודיה נופל בנובמבר ומלונות נוטים להיות מוזמנים זמן רב מראש.

 

חג המולד וראש השנה

הזמינו כמה שיותר מוקדם. אפילו שנה מראש ולכל המאוחר במאי, אחרת תפספסו כרטיסים זולים יותר לטווח ארוך וכל אתרי הנופש המובילים ברחבי העולם ייעלמו.

 

טיפים מובילים

למזמינים ברגע האחרון צריכה להיות גישה גמישה כדי לקבל את העסקאות הטובות ביותר.

ההגדרה המקובלת להזמנה מאוחרת היא עד שישה שבועות לפני מועד הנסיעה.

אל תצפו למבצעים של הרגע האחרון עבור יעדים שבהם מתקיימים אירועים פופולריים.

בחופשות בית הספר משפחות בתנועה ויש פחות מציאות בסביבה. חופשת הקיץ העיקרית היא מאמצע יולי עד תחילת ספטמבר. לילדים יש גם חופשה של שבועיים בחג המולד ובחג הפסחא, בתוספת שבוע באמצע אוקטובר ובאמצע פברואר. התאריכים המדויקים משתנים בין כל רשויות חינוך.