טיפים להתמודדות עם כסף בנסיעה בקבוצה

כסף יכול להיות בעיה ענקית כשאתה מטייל בקבוצה, במיוחד במקרה שסביר שלא לכולכם יש את אותו הסכום להוציא. כשאתם מטיילים ביחד, והכל בסופו של דבר עולה קצת יותר ממה שהייתם מצפים, זה יכול להיות הגורם למתח.

 

לכן חשוב להיות מוכן, לכל דבר. זה אומר להשתמש בעצות התקציב הבאות כדי שתוכל ליהנות מהנוף ומהיבשת, במקום לדאוג לאירו בארנק שלך, או אצל החברים שלך.

 

החליטו על תקציב גס מראש

רוב הסיכויים שלכולכם יש כמות שונה של גישה לכסף. זה לא ממש הוגן בעור אם אתה יוצא כל הזמן עם מזומנים, אך יחד עם זאת אתה לא יכול לתת לאדם הזה לעכב אותך אם אתה רוצה לבזבז על עשיית דברים.

 

אתה צריך לקבל ולהודות שיש לך תקציבים ויעדים שונים בכל הנוגע לטיול בקבוצה. אם תחליטו על תקציב יומי גס, זה יעזור לכולם לתכנן ולחשוב מה הם יכולים ומה לא.

 

הבינו את התקציבים השונים אחד של השני

לאחר שהחלטתם על תקציב, נסו לעמוד בו. אל תקרא לבן/בת הזוג שלך אם הוא משתחווה ממשהו מסיבות כלכליות. תנו להם לעבוד לפי התקציב שלהם ולעשות כרצונם. לא כולכם תרצו להוציא את אותו הסכום או לעשות את אותם דברים – תכבדו את זה. אל תגרום למתחים בקבוצה גם על ידי הסבת תשומת לב לחבר שלך, או תיעלב אם הם עושים לך את זה.

 

שמור רישום כתוב של מה שאתה חייב ומה לא חייב

אולי לא מפריע לך כמה יורו פה ושם, אבל רוב הסיכויים שיהיה מישהו בקבוצה שלך שיהיה.

 

מעקב כתוב אחר ההוצאות של כולם הופך את הכל להוגן. בדרך כלל יהיה מישהו בקבוצה שירגיש שהוא שילם יותר – רישום ידני או אלקטרוני יעזור לכולכם להתעדכן.

 

אל תהיה קמצן

אל תהיו קמצנים, אתם תהרוס את החוויה לכולם, כולל לעצמכם. אם אתה בתקציב מצומצם, הודע לחברים שלך בהתחלה ולאחר מכן נסה לא להזכיר זאת יותר מדי מכאן ואילך. שום דבר לא מקלקל משקה נחמד או ארוחת צהריים יותר מאשר גניחה. השתחו מהדברים באדיבות ואל תעשו מזה עניין גדול.

 

חסוך כסף כקבוצה

כקבוצה תוכלו לחסוך כסף על כל מיני דברים, החל מהסעות, פעילויות ועד לינה. כאשר אתה עורך את המחקר שלך, חפש הזדמנויות להנחות לנסיעות קבוצתיות והפק מהן את המרב. קצת פשרה מכולם פה ושם (כמו שינה על ספות מיטה בדירות שכורות) יכולה לחסוך הרבה.