10 הטיפים הטובים ביותר לחסוך כסף בטיסות זולות

הזמינו שתי טיסות בודדות

לפני הזמנת טיסה הלוך ושוב, בדוק ששתי טיסות בודדות אינן זולות יותר עבור הספק והמסלול שבחרת. החיסכון מתרבה בהזמנה קבוצתית או משפחתית.

 

היזהרו מ"מכירות"

אל תישאב ממיילים מחברות תעופה המפרסמות "מכירות" שונות. לרוב מדובר בתכסיס שיווקי בלבד. גם אם המחיר המפורסם של המושב עומד על כלום, עליכם לשלם את המיסים, עמלות ההזמנה ושאר תוספות נסתרות שחברות התעופה מוסיפות למחיר הנקוב בתחילה.

 

אל תרגיש בלחץ

אל תילחץ לקבל החלטות רכישה נמהרות על ידי הצהרות בעגלות ההזמנות של חברות התעופה כגון "נותרו רק 4 מושבים במחיר הזה". שוב, אין כלל לגבי מה המחיר יעשה לאחר מכן. הוא עשוי להישאר יציב למדי, לעלות רק מעט או לרדת.

 

היזהרו מהמרת מטבעות

היזהר מהנוהג של 'המרת מטבעות דינמית'. אם הטיסה שלך מפורסמת באירו, בדרך כלל יש אפשרות 'החלפת מטבעות' בעגלת ההזמנות של חברת התעופה כדי להמיר אותה לסטרלינג. אולי תבחר בזה מכיוון, למשל, אתה משתמש בכרטיס חיוב או אשראי בבריטניה. עם זאת, ייתכן שתשלם מעט פחות אם תאפשר לעסקה להתקדם באירו, כך שהבנק שלך יחיל המרת מטבע משלו.

 

תחשוב פעמיים על "תוספות אופציונליות"

אל תרגישו לחוץ על ידי עגלת הזמנות להוסיף "תוספות אופציונליות" כגון ביטוח נסיעות, מושבים שנבחרו מראש, ארוחות בטיסה ותיקים נשלחים. אתה יכול כמעט בוודאות להשיג עסקה טובה יותר על ידי ביטוח נסיעות שנתי ללא תלות בחברת התעופה; הספק יקצה לך מושב בדלפק הצ'ק-אין בשדה התעופה אם לא תבחר אחד בעצמך; וניתן להוסיף ארוחות בטיסה ותיקים נשלחים עד 4-5 שעות לפני ההמראה, תלוי במוביל. זה נותן לך הרבה זמן לשקול, בשעות הפנאי, אילו תוספות אתה באמת צריך מבלי לתדלק את "ההכנסות הנלוות" של חברת התעופה (רווחים ממכירת כרטיסים שאינה). עם זאת, מלבד האמור לעיל, לרוב זול יותר להזמין ארוחה חמה – שבדרך כלל מגיעה עם שתי מנות ומילוי חינם של קפה – מאשר לקנות חטיפים מהעגלה בטיסה.

 

בדוק תוספות הקשורות לילדים

אם אתה טס עם תינוקות וילדים, בדוק את עלות נשיאת החפצים הדרושים כגון עגלות, כיסאות בטיחות לתינוק וכו'. חברות תעופה רבות נושאות את אלה ללא תשלום, אך חלקן – גובות 10 פאונד לפריט אם מזמינים אותן באינטרנט. 20 פאונד אם יוצגו בשדה התעופה. באופן דומה, חלק מהמובילים נותנים לתינוקות 5 ק"ג מטען חינם בעוד שחלק לא. 'תוספות' הקשורות לילדים יכולות להשפיע על העלות הסופית של ההזמנה המשפחתית שלך.